А може спробувати тишу? Типи вітрил, для якого вітру і ходу вони призначені

Поділитися:

Рідко, коли людині не хочеться урізноманітнити рутину. Якщо моторні катери трохи набридли й захотілося яхтової романтики, завжди можна змінити шум мотора на легкий шелест вітру. Романтичну мелодійність атмосфери доповнять постукування лебідок, скрип румпеля і скрегіт шкотів. Хіба може бути щось прекрасніше, ніж повний курс і наповнені вітром вітрила?

До речі, про вітрила. Вони бувають різні і призначаються для різного ходу, у різних умовах і напрямках. Прямі та косі, гафельні, рейкові, бермудські, шпрінтові, латинські… Величезне різноманіття, і не дивно, адже історія вітрильного судноплавства нараховує вже три тисячоліття. Але сьогодні поговоримо про вітрильне озброєння на яхтах під назвою бермудський шлюп — це найпоширеніший тип сучасних вітрильних човнів, який найчастіше використовується та здається в чартер.

Бермудський шлюп — є однощогловою яхтою з трикутним гротом і стандартним набором передніх вітрил. Це може бути стаксель, клівер, спінакер або геннакер.

Швидкий хід забезпечить правильно підібрана площа вітрил, а вона вже залежить від призначення човна, у якій акваторії передбачається прогулянка, водотоннажності яхти та її конструкторські особливості (наприклад, з якого матеріалу зроблений корпус, чи є фальшборт тощо).

Грот

Це вітрило є основним і належить до Бермудському типу, тому що має трикутну форму. Як і будь-який трикутник має три кути — фаловий кут (кріпиться до топу щогли), задній (шкотовий) кут і передній (галсовий) кут. Передня шкаторина цього вітрила розтягується уздовж щогли, нижня — уздовж гика. У вітрилах встановлені лати — додаткові ребра жорсткості — для надання йому більш ефективної форми крила, і всілякі люверси для закладу додаткових кінцівок. Цей вітрило потрібен для ходіння в будь-якому напрямку, головне, стежити за відтягненням відтяжки гику під час зміни курсу. Одна з переваг цього вітрила, якщо правильно його налаштувати, ним може управляти всього одна людина.

Раніше, якщо вітер посилювався, то грот міняли на вітрило меншого розміру. Сьогодні ж існують сучасні системи рифлення — зменшення площі вітрил. З допомогою спеціальної мотузки парус опускається й підтягується його низ, площа зменшується, а разом із нею зменшуються й навантаження зі штурвалів і тиск на вітрило. Коли сильно дме, рифленням краще не нехтувати.

Стаксель

Стаксель також має трикутну форму і є переднім вітрилом, що кріпиться до штагу яхти передньою шкаториною. Використовується для ходіння на курсі бейдевінд і галфінд (коли вітер дме проти руху яхти). Є кілька типів стакселів, які, в залежності від форми й розмірів, використовуються в різних погодних умовах. У більш сильний вітер зазвичай встановлюють стаксель меншої площі — штормовий стаксель. Це найменше вітрило, він займає всього 20 % простору між штагом і щоглою й забезпечує необхідну керованість при мінімальному навантаженні на щоглу й кермо.

Генуя

Генуя — це стаксель великого розміру, нижня частина його задньої шкаторини й нижній кут зазвичай доходять до щогли або, навіть, заходять за неї. Використовується у слабкий вітер на курсах бейдевінд і галфінд. Під час тривалих круїзних прогулянках рекомендується мати три генуї, які мають нумерацію 1,2,3 і змінюються в залежності від посилення або ослаблення вітру.

Є додаткові вітрила, які встановлюються або окремо, або як додаткові до наявних вітрил, і використовуються тільки на попутних курсах, коли вітер приходить із корми. Вони називаються спінакер і геннакер.

Спінакер

Спінакер — найбільший парус із легкого й шелесткого матеріалу округлої форми. Він використовується на попутних курсах від фордевинда до бакштаг і галфінда. Парус піднімається за фаловиий кут, який кріпиться до щогли, і тримається водночас спеціальною реєю, яка змінює положення разом із вітрилом на поворотах. Управляється з допомогою відтяжок та брасів. Стаксель за такої умови зазвичай забирається. Його управління вимагає багато одночасних дій, тому поодинці з ним впоратися вкрай важко, потрібна злагоджена робота екіпажу.

Геннакер

Геннакер — щось середнє між спінакером і стакселем. Це косий парус, що має високий шкотовий кут. За площею він менше спінакера, але більше генуї, і використовується для ходіння на різних курсах від фордевинда до бейдевінда. Відмітна особливість, що кріпиться він на окремому штазі.

Code Zero

Code Zero являє собою асиметричний спінакер, принцип дії якого більше схожий із генуєю. Парус був розроблений для ходіння в дуже слабкий вітер на курсі бейдевінд. Через те, що вітрило зроблено із композитних матеріалів, він коштує недешево, тому його рідко зустрінеш на чартерних човнах. Перевагу йому віддають професійні яхтсмени, що беруть участь у перегонах.

З яким вітрилом ходити — вирішувати капітану. Це залежить від кількості людей на борту й досвіду екіпажу, їхньої майстерності, напрямку руху й погодних умов. Головне, щоби яхтинг приносив задоволення. Хто любить швидкість і рух, виберуть гостріші курси й поставлять спінакер, адепти спокійної круїзної подорожі віддадуть перевагу генуї й релаксу. Так здорово, коли є з чого вибирати, а ще приємніше, коли і трохи розумієш, що саме!

НОВИНИ YR

Уявіть собі відчуття невагомості, коли ви без зусиль ковзаєте у воді. Британська компанія CudaJet представила пристрій, який дозволить це відчути – і це реактивний ранець. Одягнувши його як рюкзак, дайвер зможе розвинути швидкість до трьох метрів за секунду, і перебувати в русі до 40 хвилин. Зазвичай реактивними ранцями називають персональні літальні апарати, що піднімають людину

Спортивний автомобіль, який натисканням лише однієї кнопки перетворюється на літак уже не фантастика, а реальність. Switchblade стає революційним видом транспорту, який обіцяє поєднати гострі відчуття від водіння з ефективністю польоту. Samson Sky Switchblade офіційно запущено в експлуатацію. У міжнародному аеропорту Грант-Кантрі в Мозес-Лейк, штат Вашингтон, Switchblade здійснив свій перший політ, досягнувши висоти 150 м і

Компанія Searider, що спеціалізується на електроспорті, на виставці boot Düsseldorf представила свою оригінальну новинку – Searacer. Конструктори змогли поєднати в цій футуристичній водній машині різке і маневрене управління з миттєвим прискоренням електричного водного мотоцикла.Головною особливістю нового гідроциклу є його вага. Вона практично втричі менша, ніж у більшості подібних водних «іграшок». Виробникам вдалося модернізувати конструкцію і

Виставка Dusseldorf Boat Show – захід більше іміджевий, чим розважальний. Сюди приїздять представники найбільших світових верфей, тут представлені нові яхти, тут можна побачити вражаючі технології, інноваційні матеріали та покриття. Знайдеться місце і всім можливим аксесуарам для лодок, активного спорту на морі і подорожей. Типові відвідувачі виставки – серйозні люди, інженери, дизайнери, просто яхтсмени, яких цікавлять

Цього року в рамках яхт-шоу в Монако Ferretti Group відзначила 60-річчя CRN; бренда з незрівнянною історією вдосконалення, майстерності та інноваційного італійського виробництва. За 60 років існування CRN, компанія породила революцію в світі яхтинга своїми гострими ідеями та видатними досягненнями, які мали вплив не тільки тенденції стилю, але і на світоий ринок в цілому. CRN відзначила

Enata Group розробила військову версію свого 10-метрового катера на підводних крилах під назвою Foiler USV. Enata Marine, підрозділ міжнародної групи Enata Group, що спеціалізується на виробництві обладнання, розширює кордони в морській сфері. У 2018 році перша яхта Foiler, що літає, вразила індустрію своїм авангардним дизайном і W-подібним кілем. Виробники запропонували власникам приголомшливе поєднання спортивної керованості,

Вже понад 45 років, найбільше в Європі яхтове шоу щороку стає подією сезону. Протягом 6 днів, з 12 по 17 вересня, під сонцем Французької Рів’єри буде представлено понад 650 яхт усіх розмірів (від 5 до 50 метрів), а також новітнє морське обладнання, численні інновації та світові прем’єри. Цього року очікується понад 55 000 відвідувачів: професіоналів,

Відома італійська верф Riva доповнює лінійку флайбриджних яхт бренду, до якої входять Riva 90 Argo, Riva 102 Corsaro Super, Riva 110 Dolcevita і Riva 130 Bellissima.Перший човен нової серії флайбриджних яхт 25-метровий Riva 82′ Diva вже спущений на воду в італійській La Spezia. Проект 82′ Diva був розроблений Мауро Мікелі та Серджіо Беретта, засновниками Officina

УСІ НОВИНИ

ПЕРЕДПЛАТИТИ ЖУРНАЛ

yachtreview magazine buy

Друкована версія + безкоштовна електронна версія

1 рік 640.00 гривень
2 роки 1100.00 гривень
ПЕРЕДПЛАТИТИ

ОНЛАЙН ПЕРЕДПЛАТА НА РІК

300.00 гривень

ПЕРЕДПЛАТИТИ