Гламурний кемпінг: як може виглядати розкішний будиночок на дереві?
Сучасний яхтинг все частіше використовує приставки «еко» і «біо». Еко-човен, еко-двигуни, біопаливо і так далі. Єднання із природою і повернення до витоків відносин природи і людини стає не більш ніж тренд, а й способом життя. Плавні форми, натуральні матеріали і одночасно комфорт – архітектори продовжують створювати унікальні будинки спеціально для тих, хто хоче жити в гармонії з природою.
Кемпінг на деревах від O2 Treehouse Treewalkers
Коли ви прокидаєтеся в будиночку на дереві, виникає нематеріальне відчуття повернення додому. Саме так вважає розробник унікальних будинків на деревах.
O2 Treehouse вирішили створити щось абсолютно революційний – комфортний кемпінг на дереві. Цей проект назвали Treewalkers, охарактеризувавши його як майбутню мережу модних ретрітов і глемпінгових готелів. Зараз проект представлений на краудфандінговой платформі для пошуку потенційних інвесторів. Вважається, що створення надихаючих архітектурних форм здатне об’єднати людей і природу. Будиночки представляють собою дерев’яні модулі, в яких пропонується все необхідне для зручного нічлігу. Опинившись в комфортній наметі на висоті кількох метрів, серед зеленого листя і гілок, можна забути про все на світі і насолоджуватися видом океану, звуками лісу і повним єднанням з природою.
В умовах же пандемії коронавируса, що охопила світ, такі будиночки стануть відмінним місцем для відпочинку далеко від великого скупчення людей. По суті, це найкраще рішення для тих, хто хоче зійти на берег зі своєї яхти, але жити не в готелі, а в оточенні природи.
Helix Treehouse
Британський архітектор і дизайнер Ентоні Гібон створює концепції будівель, наближених до природи, або навіть є її частиною. Його нове творіння – Helix Treehouse – високий, буквально прилип до стовбура дерева, будинок.
Helix являє собою двоповерхові апартаменти. Ванна кімната, вітальня і міні-кухня розташовані на нижньому поверсі, а спальня – на верхньому, куди можна піднятися по гвинтових сходах. Зовні Helix прикрашений дерев’яними балками і розгорнуть таким чином, що нагадує форму подвійної спіралі молекули ДНК. Архітектор мав на меті створити будинок, який буде максимально вписуватися в навколишнє середовище, але при цьому залишиться затишним.
Додатковий бонус – вид, що відкривається з другого поверху, який може розташовуватися на висоті до 12-метрової! З однією умовою – для цього повинні бути обрані такі дерева, на які Helix може опертися, або в оточенні яких сховатися.
Глемпінг Hideout Horizon
Острів Балі приваблює туристів з усього світу завдяки розкішним готелям, неповторним краєвидам і загадковим традиціям. Однак і любителі всього екологічно чистого та наближеного до природи знайдуть собі тут містечко до душі. Розкішний глемпінг Hideout Horizon розташований на сході острова.
Будинок, розроблений дизайн-студією WNA, повністю побудований з бамбука в тропічному лісі. Він не має ні стін, ні дверей, ні вікон – лише численні сходи і нависає дах із сухої трави. Відкритість будинку всім вітрам не заважає насолодитися єднанням з природою в поєднанні з чудовим комфортом – в глемпінге є навіть ресторан. Басейни, різноманіття тропічних рослин і чудові краєвиди, що відкриваються з терас спальні і мансарди, роблять це місце справжнім індонезійським раєм.
«Осине гніздо» Azulik Uh May
Серед мексиканських джунглів загублене чимало природних та архітектурних шедеврів різних епох. Однак є і сучасна будівля, дивовижна резиденція Azulik Uh May, де під ажурним дахом ростуть дерева і ніде немає гострих кутів.
Спочатку комплекс планувався як арт-простір для митців, які вважають за краще творити в оточенні природи, але в даний час в резиденції можуть зупинитися і еко-туристи.
Azulik Uh May – це недавній проект Рота (Едуардо Нейра), засновника і дизайнера фешенебельного курорту AZULIK і прилеглого арт-простору IK LAB. Рот зробив архітектуру місця настільки захоплюючою, наскільки і екологічною: жоден з матеріалів будівлі не залишив після себе відходів і жодне з дерев в джунглях не було зрубано.
Простори центру поєднують оригінальну комбінацію матеріалів місцевого виробництва, включаючи поліровані хвилеподібні цементні поверхні і необроблені дерев’яні підлоги, а також безліч батогів «Беджуко» – рослини, схожої на виноградну лозу, що є тільки в цьому регіоні.
А де б ви хотіли зупинитися? Хотіли б ви такий будинок на дереві?
НОВИНИ YR
ПЕРЕДПЛАТИТИ ЖУРНАЛ
Друкована версія + безкоштовна електронна версія
1 рік | 640.00 гривень |
2 роки | 1100.00 гривень |