Електричний «водомет». Чи змінить водномоторний світ гідрореактівний движитель?

Поділитися:

Яхти лакшери-сегмента та комерційні посудини буде можливість модернізувати в електричні, встановивши підвісні гідрореактивні рушії, з живленням від акумуляторів.

Інноваційна силова установка DeepSpeed італійського стартапу Sealence, має конструкцію, аналогічну ободному двигуну: замість лопатей, прикріплених до центральної маточини, вони прикріплені до ободу корпусу, а вода протікає через середину. За своєю суттю, це електричний водомет, що поєднує в одному пристрої двигун та силову установку.

Якщо порівняти DeepSpeed з гребними гвинтами та звичайними водометами, то переваги очевидні. По-перше, механічні втрати при її роботі практично зведені до нуля: немає шестерень, валів та універсальних шарнірів, що передають потужність від двигуна до приводу, а тільки пара проводів, які проводять струм від батареї.

По-друге, компактний та легкий корпус, який важить всього 75 кг (без акумуляторної батареї) займає набагато менше місця, ніж двигун та паливний бак. По-третє, на відміну від гребного гвинта, ефективність якого знижується зі збільшенням швидкості руху через кавітації та втрати, в DeepSpeed за рахунок потужної енергії струменя підвищується ефективність її роботи та енергоозброєність човна.

DeepSpeed об’єднує водметну турбіну, акумуляторну батарею та електроніку керування, а також систему отримання енергії на борту. Таким чином, Sealence планує випускати комплекти силових установок для модернізації суден, обладнаних бензиновими або дизельними двигунами.

Бізнес-історія «гідроводомета» народилася влітку 2007 року з, здавалося б, жарту. Саме тоді спортивний моторний човен Вільяма Гоббо – нинішнього CEO та ідейного лідера стартапу – вийшов з ладу. Рахунок 20000 євро на ремонт старого 8-циліндрового двигуна, який прийшов по електронній пошті, спантеличив. «На ці гроші, – пожартував Вільям в розмові з друзями, – я краще встановлю електродвигун і заощаджу на бензині».

Трохи пізніше, захопившись ідеєю, він зробив комп’ютерну модель установки, а перший робочий прототип побачив світ в 2010 році.

Але тільки в 2016 році ідея отримала наукове підтвердження та стала реальною. До проекту підключився Ернесто Бенніні – один з найбільших в світі фахівців з гідродинаміки та реактивних двигунів.

Прототип DeepSpeed 2021 року схожий на корпус реактивного авіаційного двигуна, оскільки, він, як і турбовентиляторний двигун, спроектований, щоб направляти воду (а не повітря) з передньої частини, прискорюючи її, та виштовхати через менше випускне сопло. Обертові лопаті одноступінчастого робочого колеса створюють тягу, забезпечуючи більшу швидкість при менших енерговитрат на високих обертах.

Чим швидше рухається човен, тим більше води подається в водомет, підвищуючи його загальну ефективність. Оскільки двигун з водометним рушієм розташований зовні корпусу, а не всередині нього, знижується рівень шуму та вібрації, що передається не корпус. Крім того, для такого пристрою не потрібна додаткова система охолодження – його ефективність забезпечує потік води, що набігає при русі.

Деякі виробники човнів вже розглядають варіанти установки гідрореактивних рушіїв DeepSpeed на нові конструкції човнів, та на існуючі при їх модернізації.

Amer Yachts і Scanner Marine ще в квітні 2020 оголосили, що працюють над встановленням електричних гідрореактивних двигунів DeepSpeed на їх Envy 710 RIB.

Нова силова установка DeepSpeed DS-780 потужністю 680 к.с та крутним моментом 1500 Н • м.має пікову потужність тяги, яка еквівалентна досить «прожерливому» двигуну внутрішнього згоряння. Очікується, що модель буде максимально ефективна в діапазоні швидкостей від 16 до 26 вузлів на напівглісуючих корпусах яхт. Інша потужна, але менша за розмірами силова установка DS-420 призначена для швидких човнів з очікуваною номінальною потужністю – 300 к.с., і обертовим моментом – 560 Н • м.

У перспективі Sealence планує вивести на ринок повний пакет гібридних та електричних силових установок, з модульною системою літій-іонних батарей, сонячними панелями, дизельним резервним генератором живлення та розширеною лінійкою рушіїв DeepSpeed, керованих через Smartbox. На сьогоднішній день – це човни довжиною від 9 до 24 метрів.

Розповідь про проект DeepSpeed буде неповною, якщо не згадати історію про те, як стартап знайшов 3 мільйони євро інвестицій. На краудфандінговому майданчику в два етапи були зібрані кошти необхідні для запуску стартапу. Успіх того що сталося – вражає і його легко пояснити. Італійські інженери представили цікавий і реальну діючий проект. Повагу викликають наукові дослідження команди, постійне тестування стартапу та вдосконалення продукту, який випускається приватною фірмою без особливої держпідтримки.

НОВИНИ YR

Новий винахід може працювати і вдень, і вночі, незалежно від того, хмарно або сонячно — це «квітка-турбіна», що генерує енергію. Такі турбіни можна розмістити як у міських умовах, так і у приватному будинку. Він здатний виробляти безкоштовну електрику 365 днів на рік. Ці вітряні турбіни у формі тюльпану є новим типом турбін, які є альтернативою

Уявіть собі відчуття невагомості, коли ви без зусиль ковзаєте у воді. Британська компанія CudaJet представила пристрій, який дозволить це відчути – і це реактивний ранець. Одягнувши його як рюкзак, дайвер зможе розвинути швидкість до трьох метрів за секунду, і перебувати в русі до 40 хвилин. Зазвичай реактивними ранцями називають персональні літальні апарати, що піднімають людину

Спортивний автомобіль, який натисканням лише однієї кнопки перетворюється на літак уже не фантастика, а реальність. Switchblade стає революційним видом транспорту, який обіцяє поєднати гострі відчуття від водіння з ефективністю польоту. Samson Sky Switchblade офіційно запущено в експлуатацію. У міжнародному аеропорту Грант-Кантрі в Мозес-Лейк, штат Вашингтон, Switchblade здійснив свій перший політ, досягнувши висоти 150 м і

Компанія Searider, що спеціалізується на електроспорті, на виставці boot Düsseldorf представила свою оригінальну новинку – Searacer. Конструктори змогли поєднати в цій футуристичній водній машині різке і маневрене управління з миттєвим прискоренням електричного водного мотоцикла.Головною особливістю нового гідроциклу є його вага. Вона практично втричі менша, ніж у більшості подібних водних «іграшок». Виробникам вдалося модернізувати конструкцію і

Повністю новий Pershing GTX80 — ще один проєкт в серії GTX. Це лінійка спортивних яхт, що поєднує в собі елегантність, просторі палуби та гострі відчуття, типові для Pershing. Серію очолює вражаючий 35-метровий Pershing GTX116, випущений у 2023 році. Це гідний 80-футовий шедевр елегантної інженерної думки з потрясаючою продуктивністю, забезпечують двигуни, загальною потужністю 3000 л.с. Унікальна

Виставка Dusseldorf Boat Show – захід більше іміджевий, чим розважальний. Сюди приїздять представники найбільших світових верфей, тут представлені нові яхти, тут можна побачити вражаючі технології, інноваційні матеріали та покриття. Знайдеться місце і всім можливим аксесуарам для лодок, активного спорту на морі і подорожей. Типові відвідувачі виставки – серйозні люди, інженери, дизайнери, просто яхтсмени, яких цікавлять

Цього року в рамках яхт-шоу в Монако Ferretti Group відзначила 60-річчя CRN; бренда з незрівнянною історією вдосконалення, майстерності та інноваційного італійського виробництва. За 60 років існування CRN, компанія породила революцію в світі яхтинга своїми гострими ідеями та видатними досягненнями, які мали вплив не тільки тенденції стилю, але і на світоий ринок в цілому. CRN відзначила

Enata Group розробила військову версію свого 10-метрового катера на підводних крилах під назвою Foiler USV. Enata Marine, підрозділ міжнародної групи Enata Group, що спеціалізується на виробництві обладнання, розширює кордони в морській сфері. У 2018 році перша яхта Foiler, що літає, вразила індустрію своїм авангардним дизайном і W-подібним кілем. Виробники запропонували власникам приголомшливе поєднання спортивної керованості,

УСІ НОВИНИ

ПЕРЕДПЛАТИТИ ЖУРНАЛ

yachtreview magazine buy

Друкована версія + безкоштовна електронна версія

1 рік 640.00 гривень
2 роки 1100.00 гривень
ПЕРЕДПЛАТИТИ

ОНЛАЙН ПЕРЕДПЛАТА НА РІК

300.00 гривень

ПЕРЕДПЛАТИТИ