Cantiere Delle Marche. Flexplorer 130 M/Y ‘Aurelia’

Поділитися:

CDM M/Y Aurelia  Первісток Cantiere delle Marche в лінійці Flexplorer – сміливий і вдалий експеримент, в якому є все: технології, елегантні лінії та новаторські інтер’єри. ‘Aurelia’ – це багатолика яхта на кожну пору року і для різних випадків. Вона буде «своєю» в найтусовочнішій марині у Порто-Черво і з такою ж легкістю впишеться в усамітнену природу суворих фіордів у північних водах.

Коли Cantiere delle Marche (CdM) тільки робила перші «проби пера», у світі приватних суден особливо не думали про масове виробництво експедиційників. І жодна верф не робила на них ставки. Але як тільки в них побачили потенціал, експлорери стали рости як гриби після дощу. Спочатку кораблі, які колись обслуговували нафтові платформи, отримали друге життя, а потім такі проєкти стали розробляти з чистого аркуша, враховуючи всі потреби приватного яхтингу, й CdM відразу пішла таким шляхом.

За деякий час вона істотно просунулася в цьому напрямі, створюючи як мужні експлорери за типом Darwin Class, так і більш пригладжені, не такі суворі Nauta Air. Серія Flexplorer – десь посередині, певний компроміс. Вона має морехідність надійного «дослідника», тільки до цих якостей додається ще й гнучкість при плануванні релакс-зон і житлових приміщень.

Дизайн-проєкт Flexplorer ‘Aurelia’ ідеально підходив під запити майбутніх власників: ходити по морях і океанах, не замислюючись про складність маршруту, але в той же час перебувати у власній затишній стихії. Вони встигли дійти до багатьох віддалених куточків на своїй попередній яхті Darwin Class і чітко розуміли, чого саме їм не вистачило. Шаблонні зразки їх не влаштовували, тому всі деталі створювалися з нуля. Цей підхід відображений навіть у назві судна ‘Aurelia’. Воно народилося як данина поваги до легендарного автомобіля Lancia Aurelia. Сьогодні Lancia – просто якісний автомобіль, але всього пів століття тому він вражав своїми божевільними інноваціями, а його дизайн заслужено вважався взірцем елегантності.

МОРСЬКА АРХІТЕКТУРА

Ще на етапі креслень проаналізували, що при довжині яхти 39.37 метра і валовій місткості в 453 грос-тонни оптимальним варіантом стане пара моторів Caterpillar C32A по 1 000 к. с. І конструктори не помилилися! На ходових випробуваннях судно не просто з легкістю досягло розрахункових 14 вузлів, а й упевнено видало 15 вузлів максимальної швидкості. Також ‘Aurelia’ виявилася дуже економічною і змогла запросто пройти понад 7 000 морських миль на 10 вузлах замість прогнозованих 5 000 морських миль.

І це не випадкова магія, а ідеально продумана морська архітектура в Hydro Tec. Інженери провели розрахунки за допомогою CFD-моделювання, щоб переконатися, що жоден з елементів, чи то гребний гвинт, стабілізатор або підрулька, не створюють одне одному перешкод, а потім переконалися в цьому на практиці, випробувавши модель у тестових басейнах.

«Flexplorer – судно з модифікацією корпусу fast displacement зі сталі й надбудовою з алюмінію. Його вертикальний ніс з бульбом і величезний майданчик на кормі – не просто візуальні прийоми. Це те, що дасть йому згодом можливість кинути виклик океанам», – пояснює Серджо Кутоло з Hydro Tec.

Якщо дивитися лише на носову частину конструкції, човен легко сплутати з яхтовою класикою. Проте коли бачиш повний профіль зі зміщеною надбудовою до носа і повністю відкритою кормою, стає очевидним, що перед вами експедиційна яхта. Але такі нестандартні, як для приватної яхти пропорції, вимагали оптимального розподілу ваги. Інженери експериментували з підводною частиною, щоб правильно розташувати гребні гвинти і не довелося збільшувати осідання. Крім того, ‘Aurelia’ обладнали відразу чотирма плавниковими стабілізаторами з електроприводом. Вони керуються програмно і працюють в парі з незалежним кермом. Експерименти показали, що така комбінація поліпшує морехідність і дозволяє впевненіше тримати курс.

A-ПОДІБНИЙ КРАН

Кормовий майданчик на експлорері завжди намагаються зробити максимально вільним, щоб використати під різні утилітарні цілі. І хоча плани помістити декілька тендерів на кормі не здаються чимось надзвичайним, одна проблема все ж утворилася. Окрім роз’їзної класики Williams DieselJet 445 в арсеналі ‘Aurelia’ мав з’явитися гігант – 8.5-метровий тендер JokerBoat Clubman 28 EFB. Щоб його спускати на воду, довелося адаптувати кран з А-подібною рамою. Таких монстрів можна зустріти в порту для завантаження-розвантаження або на риболовецьких траулерах. А на розкішній яхті таку велику споруду часто не побачиш. Цю інженерну конструкцію побудували з карбону, щоб вона залишалася легкою, з вагою усього пів тонни, але в той же час жорсткою, навіть коли піднімає вагу 3.5 тонни.

«Крани зазвичай вважаються неприємністю, оскільки вони «крадуть» простір і не дуже естетичні. До того ж коли ви маєте справу зі  спуском на воду важкого тендера, виникають проблеми з балансуванням човна, – скаржаться розробники крану з Advanced Mechanical Solutions. – Але за допомогою А-подібного крана плавзасіб опускається не за борт, а відразу за корму, і яхта взагалі не крениться».

Вся конструкція, коли вона не використовується, втоплена в підпалубному просторі й закрита відкидними секціями з тика. Та і взагалі, як пожартували в CdM, така рама служить прикрасою човна і може навіть стати, приміром, реквізитом для шоу повітряних акробатів із «Цирку дю Солей», коли на відкритій палубі проводитимуться вечірки. А місця тут цілком вистачає, адже фальшборти розкладаються з обох боків приблизно на 7 метрів. Після цього майданчик перетворюється з гаража на пляжний клуб площею 115 м2. Зі сховищ дістаються шезлонги, а парасольки встановлюються в палубні кріплення, що надійно приховані від очей до певного часу.

ФІЛОСОФІЯ ПРОСТОРУ

Flexplorer – ідеальне судно для активного відпочинку. Просто під майданчиком на кормі – тренажерка, що залита світлом крізь шість вбудованих мансардних люків. Біг, сайкл або функціональне тренування – вибір гідний. Нудно? За перебіркою тут же зберігається весь арсенал water toys і не тільки. У списку «іграшок» – три гірські велосипеди, два Seabob і декілька дощок для серфінгу.

Коли пляж буде зайнятий плавзасобами під час тривалих переходів, власник отримає в розпорядження приватну Jacuzzi-палубу із басейном і диванною зоною. А інші гості зможуть використати загальні релакс-зони в носовій частині з канапками і відкриту їдальню на верхній палубі.

Внутрішні об’єми ‘Aurelia’ величезні для 40-метрової яхти, але екстер’єр не сприймається масивним і великоваговим. Все тому що дизайнери грамотно використали кожен куточок і шукали неординарні рішення. Приміром, у ‘Aurelia’ асиметричне планування головної палуби. Бортовий прохід залишено лише ліворуч, а правий бік приєднаний до салону і дарує бонусом нескінченні морські краєвиди.

Планування житлової зони теж із прицілом на тривалі переходи. На борту чотири гостьові каюти. Мастер-апартаменти традиційно облаштували на головній палубі, з просторими ваннами «для нього» і «для неї», кабінетом, кушетками для відпочинку і будуаром. А на нижній палубі замість чотирьох сьютів розмістили три каюти і додаткову пральню, яка зможе істотно поліпшити якість обслуговування і полегшити завдання екіпажу. Проте цей простір можливо повернути в статус гостьового, оскільки тут, як і раніше, є ванна з душовою і туалетом.

БЕСПРЕЦЕДЕНТНИЙ ДИЗАЙН

Однією з основних вимог до дизайну інтер’єру стало наступне: «Ніщо не повинно виглядати новісіньким або наче виставка досягнень сучасного меблювання». І справді, внутрішнє оформлення ‘Aurelia’ унікальне за своєю естетикою, відображає особистість і має свій особливий характер. Любов до мистецтва і класичних автомобілів проходить лейтмотивом у декорі.

Індустріальний інтер’єр на Flexplorer – робота флорентійського дизайнера Франческо Пашковські в співпраці з Маргаритою Каспріні. Коричневі і вугільно-сірі відтінки проходять червоною ниткою через усі палуби і нагадують стиль лофт у мегаполісі. Деякі матеріали, що використовуються на борту ‘Aurelia’, практично новаторські для яхти: чи бачили ви раніше бетон на перегородках або стелях? Чи дошки для підлоги з матового дуба, спеціально порізані з різною шириною? А електропроводку для освітлення, яку протягнули по латунних трубах і прикріпили на найвиднішому місці? Тут навіть вимикачі – це старовинні промислові коробки.

Частина предметів були вінтажними, а деякі зістарені або створені в стилістиці Другої світової: на кушетках – «армійські» матраци, обтягнуті тканиною Ralph Lauren. Торшер, який у салоні, знайшли на блошиному ринку у Флоренції, він колись служив посадковим ліхтарем на аеродромі. Тут же модель британського винищувача Supermarine Spitfire, «собачий» генерал та інші вигадливі витвори мистецтва.

«Винний льох, ймовірно, сподобається навіть затятим модерністам, – говорить Пашковські. – Він тягнеться від головної палуби до верхньої, займаючи ввесь сходовий проліт, і покликаний стати чудовою конструктивною особливістю. Льох складається з двох окремих винних шаф, де кожна стійка обертається на поворотній основі. Стелажі на 88 пляшок можна повернути вручну, щоб підібратися до потрібного Château». Щоб вибір вина супроводжувався особливими тактильними відчуттями, східці обтягнуті шкірою. Дійсно, кожна деталь на борту унікальна, самобутня, а знайти якісь яхтові кліше тут практично неможливо.

НОВИНИ YR

Уявіть собі відчуття невагомості, коли ви без зусиль ковзаєте у воді. Британська компанія CudaJet представила пристрій, який дозволить це відчути – і це реактивний ранець. Одягнувши його як рюкзак, дайвер зможе розвинути швидкість до трьох метрів за секунду, і перебувати в русі до 40 хвилин. Зазвичай реактивними ранцями називають персональні літальні апарати, що піднімають людину

Спортивний автомобіль, який натисканням лише однієї кнопки перетворюється на літак уже не фантастика, а реальність. Switchblade стає революційним видом транспорту, який обіцяє поєднати гострі відчуття від водіння з ефективністю польоту. Samson Sky Switchblade офіційно запущено в експлуатацію. У міжнародному аеропорту Грант-Кантрі в Мозес-Лейк, штат Вашингтон, Switchblade здійснив свій перший політ, досягнувши висоти 150 м і

Компанія Searider, що спеціалізується на електроспорті, на виставці boot Düsseldorf представила свою оригінальну новинку – Searacer. Конструктори змогли поєднати в цій футуристичній водній машині різке і маневрене управління з миттєвим прискоренням електричного водного мотоцикла.Головною особливістю нового гідроциклу є його вага. Вона практично втричі менша, ніж у більшості подібних водних «іграшок». Виробникам вдалося модернізувати конструкцію і

Виставка Dusseldorf Boat Show – захід більше іміджевий, чим розважальний. Сюди приїздять представники найбільших світових верфей, тут представлені нові яхти, тут можна побачити вражаючі технології, інноваційні матеріали та покриття. Знайдеться місце і всім можливим аксесуарам для лодок, активного спорту на морі і подорожей. Типові відвідувачі виставки – серйозні люди, інженери, дизайнери, просто яхтсмени, яких цікавлять

Цього року в рамках яхт-шоу в Монако Ferretti Group відзначила 60-річчя CRN; бренда з незрівнянною історією вдосконалення, майстерності та інноваційного італійського виробництва. За 60 років існування CRN, компанія породила революцію в світі яхтинга своїми гострими ідеями та видатними досягненнями, які мали вплив не тільки тенденції стилю, але і на світоий ринок в цілому. CRN відзначила

Enata Group розробила військову версію свого 10-метрового катера на підводних крилах під назвою Foiler USV. Enata Marine, підрозділ міжнародної групи Enata Group, що спеціалізується на виробництві обладнання, розширює кордони в морській сфері. У 2018 році перша яхта Foiler, що літає, вразила індустрію своїм авангардним дизайном і W-подібним кілем. Виробники запропонували власникам приголомшливе поєднання спортивної керованості,

Вже понад 45 років, найбільше в Європі яхтове шоу щороку стає подією сезону. Протягом 6 днів, з 12 по 17 вересня, під сонцем Французької Рів’єри буде представлено понад 650 яхт усіх розмірів (від 5 до 50 метрів), а також новітнє морське обладнання, численні інновації та світові прем’єри. Цього року очікується понад 55 000 відвідувачів: професіоналів,

Відома італійська верф Riva доповнює лінійку флайбриджних яхт бренду, до якої входять Riva 90 Argo, Riva 102 Corsaro Super, Riva 110 Dolcevita і Riva 130 Bellissima.Перший човен нової серії флайбриджних яхт 25-метровий Riva 82′ Diva вже спущений на воду в італійській La Spezia. Проект 82′ Diva був розроблений Мауро Мікелі та Серджіо Беретта, засновниками Officina

УСІ НОВИНИ

ПЕРЕДПЛАТИТИ ЖУРНАЛ

yachtreview magazine buy

Друкована версія + безкоштовна електронна версія

1 рік 640.00 гривень
2 роки 1100.00 гривень
ПЕРЕДПЛАТИТИ

ОНЛАЙН ПЕРЕДПЛАТА НА РІК

300.00 гривень

ПЕРЕДПЛАТИТИ